Co mi píše Martin o sobě, Praze a volejbalu
22.3.2002 Petr "Bezruč" Bohatý - Balada letohradská
11.12.2001 Kubíkova předsevzetí..
5.12.2001 Matěj hodnotí Litomyšl

23.11.2001 Vzkaz webmastera
23.11.2001 Marcel konečně promluvil...ale o čem...? No těžko říct, zkusím překladový slovník..:o)
23.11.2001 Matěj (naše oblíbená zrzavá lůza) a jeho příspěvek
21.11.2001 Kubíkův rozbor příčin našich neúspěchů (všechno jenom "kydy") + návrhy řešení..
19.11.2001 Názor Jardy Peterky k našim herním "dovednostem"
16.11.2001 Velmi výstižně vykreslený výkon volejbalistů ve výprachtické volejbalovně

Dopis, který mi nedávno došel od Martina Cvetlera

Bud pozdraven ó veliký, Miško,

náhoda tomu chtěla, snad osud, kdo ví, když pred dvěma dny vyčinil jsi mi, jménem nejtrefnějším mě nazval, kamarády a kolegy z pod vysoké sítě mi připomněl, já strávil jsem včera celé dvě hodiny pátránim na globální informační dálnici a dychtivě hltal vše, co jen vzdáleně připomínalo volejbalový míč, ten famózní středobod, síť, zábranu milovanou i nenáviděnou (záleží na situaci, ale oba známe
obojí), nebo cokoliv, co končilo na pětadvacet (stav, kterého jsme jen zřidka dosahovali).

Samozřejmě, že jsem nemohl a neopominul, náš kulturně-sportovni www stánek, tváře známe si připomněl, a trochu zaslzel. Také famózně strukturovaný, i když ješte ne zcela úplný server Paedra. Hanika, kterého směle dovolím si českým volejbalovým guru nazvati, byl jedním z hlavních předmětu mého zájmu a pro knihu, i bez Tvé ceněné připomínky, jsem připraven si dnes dojíti.

Avšak proč toto píši?

Praha je velká. Člověk jako jedinec se může odcizit, sám sobě, ostatním. Přátel nemnoho. Pouze má věrná squaw, s kterou ovšem žijeme svazkem šťastným a vyváženým, je mi a já ji stálou oporou. Společně jsme právě překonali překážku existenční, jež nás velmi tížila a nyní již víme, kde po celý příští rok budeme ulehat na společné lože a pod jednu střechu.

Avšak proč toto píši?

Nemysli však, příteli, že mysl má jen mamonem zaslepena jest a ženu se, využívajíc lokálniho i globálniho ekonomického ruchu, za vidinou bohatství a vysokých zisků. Lhal bych, tvrdě ti, že o tuto oblast zájem sebemenší nemám, avšak není uhelným kamenem mých denních myšlenek. Jest to kromě kultury a vzdelání třetí z fenoménu (rozumněj zdejší příležistosti), kterého v hojné míře využívám k zajištění mých, s mou squaw, dní budoucích, avšak Prahu ke stálému pobytu, především život ve měste a centru nezvolím.

Avšak proč toto píši?

Mé zdraví, i nás všech, duševní i fyzické, leží mi velice na duši. I když právě nejsem v kontaktu s "tou kulatou věcí", pěstuji nejrůznější cviky, běhy a sprinty, abych svou fenomenalní formu, té doby ztracenou, opět po návratu pod síť, co nejrychleji nabyl zpět. Obcuji s myšlenkou pravidelně zde navštěvovati, i když placené zato kvalitní, beachové tréninky - a to i v zime. Nebo tradičnější šestkovou formu zvolím, rozhodující budou časové dispozice. Avšak vynaložím na toto maximum sil, neboť hra tato je jednou z mých největších lásek. V budoucnu vsak bude můj život spojen více s prostředím pražským než chrudimským, veřím, že více v můj i ostatních prospěch než neprospěch. Nemíním však na všechny přátele a kamarády zapomenout a ze své mysli je vytěsnit. Mé sobotní, zcela jasně, studenovodní plány hatí mi pouze trochu, již daleko dřive stanovený program mé squaw, avšak vynaložíme maximum sil, aby i ona mohla se zůčastnit tak společensky a historicky významného večera.

Avšak proč toto píši?

Snad abys pochopil. Byl srozuměn s mými plány budoucími. Abych Tě na pár chvil zabavil a od prace odtrhl. Nuže věz, že (pravdepodobně se jedná o jakousi typologii v knize páně Haníka) odpovedně se zařadím do té určité kategorie, jejíž kritéria splňuji, současnou pozici si uvědomím a směrem k cíli, tedy alespon přiblížit se Haníkove hernímu i technickému modelu vrcholového volejbalisty, vykročím.

At síla provázi Tvoje kroky.


Ať silné a kořenené jsou sobotní lihoviny

Pan Martin
(kurva, to bylo, co?):-)

Balada letohradská

Budík ráno zazněl,
hrom mi v hlavě zahřměl.

Sobota je zase,
ožrat jsem jak prase.

Poslední dnes zápas,
to zas bude trapas.

Chtěl bych vstáti z ostra,
vzpírá se však kostra.

Naštěstí sval ožil,
po tom co jsem požil.

Jako mládě mrože,
opouštím své lože.

Rozcvičím se lehce,
tělu se moc nechce.

Hopsám jako zajíc,
vzduchem při tom vlajíc.

A běhám jako srna,
v národním parku KRNAP.

Než však zápas začne,
všechno už je špatně.

Soupeře v mysli mačká,
našich míčů značka.

Stěžovat si zkusí,
však rozhodčí je dusí.

Vinou OUTDOOR míče,
soupeř jde do ….háje.

Zápas hvizd včas utnul,
„Leťák“ s námi puknul.

K slávě máme důvod,
k restauraci průvod.

Je však velká chyba,
dáti si tři piva.

Druhý zápas začne,
hýbeme se vláčně.
Na Letohrad to stačí,
rozhodčí nás tlačí.

Vítězství je nadosah,
rozplyne se avšak v prach.

Prostě v setu půli,
odešly nám kůly.

Všichni smečli vedle,
velikosti jedle.

Brzy zápas končí,
slzy máme v očích.

Jaké z toho divné,
poučení plyne?

Zase sme to prosrali,
protože sme sosali!!!

menu

Kubíkova předsevzetí..

Zdar a sílu všem příznivcům i nepříznivcům našeho chrudimského volejbalu. Nevídané se stalo skutečností náš TEAM totiž vyhrál již po třetí za sebou a tím vytvořil nový rekord. Doufám, že neusneme na vavřínech a v další části soutěže to bude přinejmenším to samé a nebo spíš ještě lepší tzn. minimálně 7 vítězných zápasů. Jak jsme si všimli jsme schopni hrát velice dobrý volejbal sice zatím pouze jen jednou za 10 zápasů, ale aspoň něco. O stabilní hře tedy ještě nelze hovořit, ale nějaké zárodky tam jsou!!!!! Jde o to jestli je vůbec ještě někdy dostaneme napovrch. Byl bych opravdu moc rád, kdyby se to někdy povedlo. Náš výkon v Letohradě byl takový normální průměr, měli jsme štěstí, že náš soupeř byl tak trochu podprůměr, ale jednou budou dobří. No vzpomeňme si na naše začátky s naším trenérem Pavlíčkem. Na zápasy jsme jezdili v nových teplákovkách a dokonce autobusem pro 40 lidiček, no ale volejbalově jsme taky nemohli porazit ty starší zkušeňáky v soutěži.
Ale čas jde dál a my jsme trochu zmoudřeli a volejbalově vyzráli, ale do té správné ZRALOSTI máme stále ještě daleko. Takže bych byl rád kdyby bylo víc takových zápasů jako s Litomyšlí!!! Ne že se na to všichni přes ty vánoční svátky vybodnete a že po Novém roce bude průměrná hmotnost člena našeho teamu přesahovat metráček!!!! Teď ještě pár věcí konkrétně, tak vydržte a pak už skončím…. Myslím si že by Vojta neměl dělat kapitána, trenér a kapitán v jedné osobě to nedělá dobře a hlavně se to nedá stíhat, no a ještě k tomu je nahrávač a ten by se měl soustředit jen sám na sebe a na soupeře…. takže doporučuji aby se zvolil nový kapitán!! Navrhuji Jardu Procházku a nebo Erika…. dále … udržet Matěje – ten kluk nám dost povyrostl a stal se velkým přínosem, ještě aby se s námi víc sehrál a bude to skoro 100%…dále … naučit se skákaný servis dávat stabilně tzn. na 99% (i když si to blbě nadhodím tak to musí přeletět!!!) ….. stále pracovat na tom, abychom vypustili ty naše KYDY (je vidět, že to jde i Máca se nám lepší)……naučit Martina smečovat pod větším úhlem a tím neovlivňovat statiku většiny tělocvičen – bude z něj náš nejtvrdší smečař, který se už taky naučil jezdit na snowboardu….. míče zadarmo hrát na pásku a ne na půl trojky … no a tak dále .. Marika mě už vyhání, že už vás mám nechat, vlastně sebe taky. Takže končím, přeji všem pěkné svátky a nějaké to předsevzetí do Nového roku a jestli někdo bude mít čas tak se klidně stavte v Harrachově. K volejbalu se vrátím asi až na konci února takže hodně zdaru SOKOLÍCI.
Kubík

menu

Matěj hodnotí Litomyšl !!!

Zdar všichni příznivci chrudimského volejbalu (takže vlastně, zdar „mančafte“)
Myslím, že by bylo dobré zase oživit forum našich příspěvků. Nebo si budeme psát akorát když něco zkazíme, nebo když něco nevyjde?
Já jsem pro, abychom se rozebrali i Litomyšl. A to i po zapase a nejen při něm !!!!!(jsme prostě dobrý)
Začnu asi jako Brácha.
Druhý zápas. Četl jsem statistiku a celkem se mi líbila. Jediný co bych chtěl vytknout je mala úspěšnost bloku na hlavním kůlu. Nevadí mi jako Bráchovi jejich malá razance na útoku. Jelikož ani jeden z nich neměl dlouhodobější úlet (viz např.: Martin – Výprachtice, Jirka – Pardubice, a jistě i další jsou si vědomi jiných dlouhých serií) a blokaři byli nadmíru úspěšní, tak to beru jako úspěch. Chtěl bych z mého pohledu říci – pohoda! Proč? Asi hlavně protože jsem si byl vcelku jistý, že ať to dám komukoli můžu mu věřit. To bylo pro mě to rozhodující hlavně v kombinaci a při odfintované nahrávce. Jsem rád, že jsme do hry konečně přemluvili libero. Péťo výborně!
Další potěšující a překvapivou akvizicí byl náš herně studený čumák Dave, který se asi pěkně zahřál. Úplná jistota nám ještě chybí-co, ale v poli nám to vynahradí. Dave překvapení! (I když vím, že již roky nám říkáš co v tobě třímá, ale ukázat ne a ne – že by konečně vyvřelo).
Druhý smečař, kdopak jím byl – asi! Všichni víme a netvrdím, že měl úplně nejlepší formu, ale je to také sehraností – větší má s Bráchou než se mnou. Ale zase – v důležitých okamžicích jsem se nebál to na něj dát a to je rozhodující. Eriku ještě k jistotě přidat formu ze začátku soutěže a super.
Náš drobnější blokař, rychlejší, hbitější, starší, ženatý, s malou razancí, nekazící, kvalitně polejvací, velice slušně blokující, soutěživý, dravý, neutahatelný, nechodící s námi do hospod, „komunista, jinak férovej chlap“, asi již víte o kom mluvím, nebo aspoň tušíte. Hrál dobře, kvalitně blokoval, výborně stahoval středáky soupeře a i útočil. Snad jen oproti jindy méně kvalitních zákroků v poli. Jardo parádička – prostě rutinní výkon.
Máca – no tak teď nevím co mám napsat jako první. Bez keců bylo to bez keců. Podal, vybral, dal i hřebík, na příjem si nestěžoval nikoho z nás nepeskoval a sám dokonce i makal. Hrál první dvoj zápas letos, ale vypadal jako by to bylo běžný. No co, hrál dobře. Máco myslím, že nám to sedlo!!
Jistota,která je snad v každém zápase a lze se na ni spolehnout. Asi náš nejkoplexnější hráč – Kuba. No v pohodě. Je fakt asi dobrej. Jenom kdyby v některých okamžicích do toho víc křápnul. To by to vypadalo hned líp – vlastně ještě líp. Asi se mnou všichni budou souhlasit, když napíšu nejstabilnější hráč s vysokým standardem svého výkonu. Samozřejmě bych mohl napsat nej.., ale to by mu stouplo do hlavy. Kubíku, nebude sníh!
No a na závěr hádejte. Nahravačská supertřída – Matlas Veliký Zrzavý. Napíšu to jednoduše Byl prostě famózní, rozený tahoun družstva, který dokáže snad i zázraky. Je prostě dobrej. Vlastně je nejlepší!!!!!!!Jeho nahrávky – jedna jako druhá, přiváděli soupeře v úžas až dokázal pouze s otevřenými pusami civět na hypnotizující míč letící nehybně vzduchem do přesného místa určení. Snad jen jediné mu mohu vytknout, a to jemu vlastní skromnost, neochotu přijímat chválu a i se za ni stydět!!!!!!!:o))))
No a úplný zavěr patří na lavičku. Peggy ač úplně hotovej (nemoc – a nechci slyšet úšklebky) Přišel a fandil. Radil a byl ochoten i hrát.
Bracha – pohoda, je důležitý aby se na to někdo díval zvenku. Rada, time, střídání a další pokyny jsou jednak přínosem a jednak udržují mančaft na hřišti v klidu. Brácha – to se musí vykrystalizovat
Churavějící nam citelně chyběli, což team stmelilo, a tak vítězství je i pro ně!:o)
No a domácí publikum jistě také mocně skandovalo a hnalo domácí k vytouženému cíli.
P.S.:Pěkně jsme taky křičeli auty, saka, teče a tím tak získali rozhodčího(velice kvalitní a nestranný) navíc rozhodili soupeře nikoli sebe samotné!!

První zapas
Já myslím, že kvalitní výkon, ale méně štěstí a .. Těžko se hodnotí proti tak kvalitnímu soupeři prohra. Snad jen dobře rozjeto pro druhý zápas.
A ještě - stejně chlastáme jako když prohrajeme!! Ale je fakt, ze nás Aleš v hospůdce více pochválí!!!!!
A ten vlastní pocit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mějte se fajn a neusněte na vavřínech
Vstříc dalším vítězstvím
zdraví Maltas alias Zrzavá Lůza

menu

23.11.2001 Vzkaz webmastera

No...když tak pročítám Vaše příspěvky, tak v první řadě musím zdůraznit, že si autor sám zodpovída za výrazy užité v jeho textu. Zpočátku jsem se u některých článků pracně snažil ostřejší výrazy nahrazovat tečkami, ale to bych tady taky nic jiného nemusel dělat (stačí že opravuji zjevné gramatické chyby, kterých také není málo!!). A proto na Vás apeluji. Přátelé..! Uvědomte si, že Vaše krásné a jistě v mnohém pravdivé názory se mohou dostat na oči i lidem, kteří ještě naivně o Vaší slušnosti nepochybují. Jsem rád, že se tato jistě plodná diskuse rozběhla právě na našem webu (v hospodě se k tomuto tématu neradi vracíme a řešit jej na hřišti je jistě nesmysl..viď Máco...). A proto děkuji všem přispěvatelům a pisatelům, kteří si dali tu práci, napsali pár slov a nestyděli se je uveřejnit. Jako zatím nesplněnou touhu bych viděl kritický příspěvek Jirky Tůmy, neboť i on má jistě do naší hry mnoho co říct..Ale asi zůstane jen u odvážných snů , neboť podle posledních zpráv Jirka ještě náš web ani neviděl, a navíc se programově nechystá ho navštívit..No nic, jeho škoda...A jeho názor opět nebude vyslyšen (resp.vyčten)..no nic, naše škoda.
A ještě poslední poznámku. Budete-li mi psát příspěvky, používejte nějaký klasický textový editor a znaky pište klidně s háčky a čárkami (pro Mácu s "diakritikou";o), ušetříte mi tím kupu práce..
Jinak díky všem a přeju hodně zdaru..

Peggy

menu

24.11.2001 Marcel konečně promluvil...ale o čem...? No těžko říct, zkusím překladový slovník..:o)

Tak teď vám něco napíšu já, a napíšu to nejenom proto (jak jinak), abych vás trochu nasral (doufám že všechny). Kydat – kydači – hnůj – hm? To je moudrý, ale co vy tady už kurva celej tejden prostřednictvím mejlu do prdele děláte? Vás už by dalo na slušný JZD. Bez bojového ducha – srandičky – prdelky – v kapse – hm? Nevim kdo, já rozhodně ne!!! Vždycky se ráno pobavím, když čtu ty sborky – rozborky (kam se sere Hřebík) jak se má hrát, kdo má jak hrát, co se má hrát – tak chytrej není ani Ottův slovník naučný. Já se jenom těším, až takhle jednou budem hrát. To co tady vod rána do večera vomlejváte, se říká dětem v 5 třídě, tu si myslím máme všichni za sebou, (pro někoho byla konečná, někdo šel kousek dál) tak víme jak ten volejbal hrát. Tak ho kurva tak hrát budem. Už musim končit, protože by se ze mě stal kydoň. Brrrrrrrrrrrr!!

PS. :o) vždyť já to tak nemyslel……

Naše herní symbióza se kontraproduktivně a mimoverbálně realizuje v nekonvenční soubor autonomě se kumulujících celur, které seberealisticky a intenzivně bazírují na mentalitě mikroindikace, jakož i na automatické indukci impulzů atakujících korpus jedincovy charakteristiky.V globální metabolické skrumáži, kompromis( diferencující realizované adiabatické expanze ) lehce vulkanizuje, a následně sublimuje v nekompaktní anonymní regenerátor. Termoaktivní, místy nukleární, ale zásadně lokální rentgeny jednotlivých charisma našich respondentů, prokazatelně difuzují v zónový kompromis!!!!! A to je přeci kurva důležité!!!!!!!

menu

Matějův příspěvek

Mám ještě jednu věc, kterou bych chtěl zdůraznit a která již byla tolikráte vyslovena mezi řádky. Chlapi, kurva, bojovnost nestačí. Můžeme bojovat jak draci, rvát se, trhat a kdoví co ještě, ale hlavní je co nejmín chybovat, podávat stále co nejvyrovnanější výkony a nemít několikabalónový úlety v každém setu.
Myslím, že se soupeř težko porazí, když ho zatlačíme, a
vzápětí mu nadělíme 3-4-5 bodů úplně zadarmo. Jak to
je psychicky - soupeř si řekne, nebudu riskovat, mám tady chrudimáky, a když já neudělám chyby a oni mi utečou o dva body, vůbec mě to nemusí vzrušovat, protože zčista jasna v koncovce zahodí ten výše psanej počet bodů. Samozřejme, že moderní volejbal se riskuje, ale musí to být podloženo určitými výkony a dovednostmi a herní vyspělostí. To třeba znamená - ne třikrát do bloku, ne dva stejný přijmy úplně do pr.., a to, že se domluvíme blokovat lajnu a třikrát za sebou ji tentýž hráč hraje, a pokaždé to položí nebo vytluče, je chyba. Souhlasim s Havranem trénovat herní situace, ale to musí potom všichni na hřišti také hrát a ne že je slyšet - to je blbost, kravina, prohráváme na servisu takže na tohle se můžu vysrat, když nezasmečujem, co bych něco vybíral v poli,atd..
Jako jednotlivci můžeme být dobrý, ale volejbal je kolektiv a to znamená, že jeden každej z nás potřebuje na tom hřišti podporu. Ja vím, že ten a ten je horší na příjmu, tak mu pomůžu s příjmem, i když jsem přední a nesere mě, že jsem si teď nezasmečoval, protože byl hezkej přítah. A takovejch přikladů je moc. V tom tkví taky ta bojovnost - jeden zesere, druhej pomůže. Jo a souhlasím s Kubíkem ohledně radosti ze hry. Ano je fakt, že to hrajem pro radost, ale asi ne všichni. Vždyť se chceme snad radovat taky z vítězství. Jo a v sobotu v Pardubkách vstříc vítězství.

Matlas alias Zrzavá lůza

menu

Kubíkův rozbor příčin našich neúspěchů (všechno jenom "kydy") + návrhy řešení..

Ja plně souhlasím s mým kolegou Havranem. Má ve všem pravdu a každej z nás by si to měl asi tak desetkrát prečíst a ješte na toto téma napsat třístránkove cvičení jako domácí úkol.
Vojtovi jsem řekl že už ani nechci dělat kapitána, mnohé tím potěšim, někoho i možná ne. Já vím, že nehraju to, co jsem hrával, ale komunikačně jsem na tom ještě celkem dobře, ale bohužel s našim teamem se při hře komunikovat nedá. Se sudími to jde většinou taky těžko, ne že by to bylo stále jejich chybou, ale problém je v tom, že než se tam k němu jako kapitán dobelhám, už pod ním stojí celá řada pomstychtivých hráčů, hlasitě na něj řvou, že většího
deb... neviděli a že musí snad bejt slepej, jelikož když to viděli oni, tak by to měl videt každej. Občasné lomcování kůlem není výjimkou. V poslední době se dokonce i prosazuje myšlenka toho, že když sedím na lavičce, tak si na něj přeci mohu zařvat. O kopaní do míče, nefér chování už vůbec nemluvím.
V zápase s Chvaleticemi jsem se fakt divil, že jsme nedostali žádnou žlutou kartu. Kdyby tam byl Bubák, tak tipuju na každej set tak v průměru dvě. Každej je totiž ten nejchytřejší a dělá to absolutně nejlíp a ten vedle něj je opět jen ten "vůl" kterej nevybral ulívku. To kdybych tam byl "JÁ", tak to vezmu!!!! Mame přitom hráče, kteří kdyby hráli v jiných teamech, tak tam určite budou vynikat, ale když hrajeme spolu, tak to je fakt hrůza. Hlavně, že každej umí dát dělovku, že může dělat díry do podlahy či lámat žebriny (že jo Martine!! neber to osobně), ale jako team jsme snad ještě nikdy nehráli.
Návrh zlepšení: už tu byl řečen mnohokrát ale stejně to nefunguje, prostě vynechat ty kydy a zase kydy. Nemá se hrát volejbal náhodou pro radost či zábavu a ne proto abychom se každou sobotu jen zhádali? Přitom máme na to, abychom hráli na čele tabulky, ale současné výsledky odpovidají jen a jen těm našim KYDŮM.
Dokydáno!!!!

Kuba

menu

Názor Jardy Peterky k nasim hernim "dovednostem" po remize s Chvaleticemi

Musím konstatovat, že v druhém zápase jsme všichni bez rozdílu hráli úplně na chuj. Odešla bojovnost, zase to byly ty prdelky, jako že už je to v kapse a že hrajou úplně na h...., že jsou jasný apod.
Co vidím jako důležité na trenálu: v prvé řadě nácvik kompaktního bloku proti smeči z kůlu s postavením dalších hráčů v poli, tak aby ty zas.... balony nepadaly pořád do jednoho místa a aby nebylo obroušených jenom pár hráčů (vč. Peterky, kterého to vzhledem k jehověku docela bolí). Jinými slovy - nácvik standardního postavení a obrany při útoku soupeře. S tím souvisí i níže uvedená věta.
A nakonec:
Úplně v pr.... byla dle mého názoru mezihra (tj. odražené balony a balony zadarmo)!!!!! To jsem myslel, že vykvetu ač to nebylo znát. A mimochodem už jsem se pokrátil na věku minulý pátek na trenálu a mám malé dítě a ještě mě něco málo povinností čeká. Tudíž už cákatnebudu.
Ostatní musí přijít samo, když budeme jenom trochu v zápase mluvit na sebe a nebudeme se prcat navzájem a nebudeme se dohadovat se sudím a nebudeme dávat jako hráči na hřišti lavičce metodické rádoby pokyny, protože slovo hráč je od slova hrát, a hráči mají hrát a ne kydat do koncepce hry. To by se museli jmenovat kydaři a ty mají jako náplň práce kydat hnůj a né hrát volejbal. Od toho tam jsou jiní, kteří to vidí a možná nemají červeno před očima a dokážou objektivně posoudit co by se v tom dalo udělat.

Havran

menu

Příspěvek Peti Bohatého k zápasu ve Výprachticích

Výprask ve Výprachticích

Většinu volných víkendů věnujeme volejbalu. Vyhráváme vyjímečně. Vyjímečnost vítězství však významně vynahrazuje všednost výprasků.....

Vyspávám vposteli. Vzbuzen vibračním vyzváněním vstávám ve vymrzlém vobejváku. Vidina vítězství vyhrává. Vyskakuju ven.....

Výborně, všichni včas. Vodjíždíme ve vosum.

Výprachtice vlastní velkou víceúčelovou všesportovní volejbalovnu. „Vítězná“ výprava vyráží vpřed. Výprachtická vlažnost však vítězí. Všichni vadneme. Vedoucí Vojta vykřikuje „Všechno vprdeli!!!!“ Vzápětí vomdlel. Vzkříšen vodou Vojta využívá všech vymožeností volejbalu... ...vybírá voddech, vzápětí vystřídal. Výprachticím však vše vychází. Vstřelují vše ve vymezené výseče. Vedoucí volá: “Vyskočte výš, vy volové!!!“ Výprachtice však vytloukají „velikána“ ve vysokém výskoku. Všechno vyhazujeme ven. Vidíme více vzdálené vítězství.....
...Výprachtice vyhrály... VOSTUDA!!!

Všichni velice votráveně vysedáváme ve vyslékárně. Vojta vchází: „Vyplýtváme Výprachticím všechnu vřelou vodu!“ Všichni volají: „Výborně!!!“ Výprachtice však vlastní výměník. Vše vychází vniveč.

....vypadneme...

Vyhledáváme výčep. Vítězně vychází „Václav“. Vysoká vrchní Vendula vyzývavě vchází. Velký výstřih vyzrazuje vhodnou volbu výčepu. Všichni volí Velkopopovické. Vyprazdňujeme vše vnesené Vendulou (včetně velkých vodek). Vyhledáváme výmluvu vůči výprachtickému výprasku. Viník vyhledán.....Všemi vyzdvihovaný vedoucí Vojta vystavěl výhradně vysoké „volejbalisty“. Vynechal však vychytralé vychrtlé vlky, včetně volejbalových veteránů....

Vendula vyhazuje všechny ven....
Vítězně vyklízíme vypitý výčep. Venku vyšel Velký vůz. Všichni vrávoráme. Valíme vyspávat vopici.

Všichni víme....větší vyjímečnost vítězství vše vynahradí....


menu

to nejlepší zde

"Výprask"
Něco o nás
O melouny boj
Dopis od Martina
aktuální tabulka
tabulky, rozis zapasů, odehrané zápasy
naši sponzoři
-----------------
volejbal jinde
-----------------
autoři
texty: vojta
vzhled: peggy