Náš team
Zárodek vznikl okolo r. 1991 na chrudimském GJR, pod vedením tehdejšího učitele TV Vladislava Pavlíčka. Ze současného kádru v té doby začínali Jirka Tůma, Michal Pekař, Vojtěch Pilař a Erik Nykl. Mužstvo hrálo pod hlavičkou SK Chrudim dorostenecký krajský přebor a souběžně i okresní přebor mužů.

V sezóně 93-94 skončilo toto mužstvo pouze o skóre na 2. místě krajského přeboru dorostenců za vítěznou Jiskrou Ústí n.Orlicí. Kromě výše jmenovaných hráli ze současných členů teamu Michal Kubín (hostování z TJ Transporta Chrudim), Petr Bohatý a Matěj Pilař, dále pak Evžen Bečka, Aleš Kvídera, Ondřej Havlis, Kamil Blažek, Ondra Cach atd.

Přibližně v roce 95 (96) došlo ke sloučení mužských složek oddílu SK Chrudim a TJ Transporta (Bramac), a to pod hlavičkou TJ Bramac, dnes TJ SOKOL Bramac Chrudim. Kádr TJ Transporta Chrudim"A" před slouč. tvořili například Jaroslav Peterka, Jaroslav Procházka, Josef Novotný, Josef Jeřábel, Pavel Esser, Michal Kubín, Michal Minařík,Robert Fürbach, Zdeněk Zítko, v "B" teamu Tj Transporta pak účinkovali Miroslav Říha, Ivan Minařík, Jindřich Vyhnálek, Oto Dušek, Petr Tkadlec, Jirka Patzák atd.

Z dalších současných členů teamu SOKOL Bramac Chrudim A se přibližně v těchto letech zapojili Martin Cvetler (z GJR Chrudim), David Brázda (z Rosic u Chrasti, dříve Olomouc a Liberec), Marcel Novotný (dříve krátce GJR Chrudim, pak Jiskra Ústí nad Orlicí).Do roku 2001 existovala tedy druž. "A", "B" a"C", z nichž C-účinkuje stabilně v Okresním přeboru, B pak po několika sezónách v oblastním přeboru II.třídy v roce 2001 zaniklo. A-hrálo rovněž Oblastní přebor II třídy, s tímto vývojem


- 1995 -1998 OP II třídy, v roce 1998 postup
- 1998 - 1999 OP I třídy, poslední místo
- 1999 - 2000 OP II třídy, 1.místo
- 2000 - 2001 OP I třídy, poslední místo,
- 2001 - 2004 Krajský přebor I. třídy - Pardubický kraj.

to nejlepší zde

"Výprask"
Něco o nás
O melouny boj
Dopis od Martina
aktuální tabulka
tabulky, rozis zapasů, odehrané zápasy
naši sponzoři
-----------------
volejbal jinde
-----------------
autoři
texty: vojta
vzhled: peggy