Sestava : Vojta N, Peggy B, Jarda Procházka B, David S, Míša Kovač S, Matěj U,
ve druhém zápase Máca za Davida od čtvrtého setu na S, připraven Martin Jánský

Chyběli : Erik (?), Kuba (civilka a lanové centrum v Tanvaldě), Jirka (redaktorské povinnosti), Jarda
Peterka (bolavý loket – zánět či co), Martin Cvetler (práce), Peťa Bohatý (Kaprun)

Průběh prvního utkání :
V rozpise bylo napsáno od devíti, čili jsme masochisticky vstali už v sedm a ve čtvrt na devět jsme jako trubky stáli před zamčeným gymnáziem v Hlinsku……… Domácí i rozhodčí přišli v pohodě po deváté s tím, že se přece hraje klasicky od deseti……… No nic…….. Nejsme svině, že …….. :o) Výsledek 3:0 po setech 25:9, 25:17 a 25:20 – nebylo co řešit.

Průběh druhého zápasu :
Nechytili jsme set první set, vzhledem k rannímu hodinovému manku jsme měli hlad a hodina pauzy je na oběd tatktak, ale pak jsme otočili na 2:1 (25:21, 25:17) a zdálo se, že to půjde. Soupeř se proti prvnímu utkání zlepšil, méně kazil, nám nešly středy a občas jsem víc kecali než hráli, ale měli jsme navrch. Do čtvrtého setu šel Máca, vedli jsme 18:13 (!!!!), ale pak jsme zapařili dva útoky do autu na bezblok, soupeř se dotáhl a koncovku jsme pod vlivem ztracené šance pustili. Tie-break začal dost děsně – 2:6, mizerně jsme útočili, ale strany jsme měnili za stavu 6:8 a do koncovky jsme už vedli o bod až dva. Za stavu 13:10 ze zdálo být jasno, ale přišlo toto : náhra pod blok na rychlíku, náhra po chyceném míči bagrem do stropu (ufuf…), smeč do anténky (mečbolová) a dva příjmy plachtícího podání nechytatelně do pr……..čic (zeď, strop). 14:16.