Sestava : Vojta N, Peggy B Matěj B, Míša Kovač S, Máca S, Martin Cvetler U, Blange libero připraven Martin Jánský

Chyběli : Erik (?), Kuba (civilka a lanové centrum v Tanvaldě), Jirka (redaktorské povinnosti), Jarda
Peterka (bolavý loket – zánět či co), Martin Cvetler (práce)

Průběh prvního utkání :
Bez dvou blokařů (Jarda na horách – hlášeno dlouho předem, David na veletrhu – hlášeno v pátek před zápasem) a tedy s Maťou (179 cm) na středu jsme nastoupili proti poslednímu soutěže, který má na kontě jedno vítězství – s námi………… Cíl byl jasný – vyhrát dvakrát……… . Vývoj jsme kontrolovali od prvních míčů, řádil hlavně Míša Kovač na servisu a výsledek vypadal dle toho – 25:15, 25:18, 25:17.

Průběh druhého zápasu :
Nechtěli jsme ovšem připustit nějaké komplikace či protahování, ale znáte to …….. První set jsme začali poněkud vlažněji, soupeř přitlačil na podání a docela se to tahalo. Vedli jsme však přesto 22:20, ale pak jsme vyházeli koncovku – 22:25. V hlavách nás ovšem zašimrala vzpomínka na podzim a začali jsme šlapat – 15:11, 17:11, 18:13 a nakonec 25:17. Následoval exhibiční set 25:11, kdy jsme málem nedovolili hostům přejít do „double digits“ a vychutnali si bloky v obraně a několik kombinací v útoku. Nastoupený vývoj pokračoval i ve čtvrté sadě, kdy jsme vedli 8:2, pak jsme ale nepochopitelně nekoncentrovaně dovolili soupeři šňůrou otočit až na 8:9, jako bychom se lekli nasazení Martina Jánského, který nastoupil za Mácu za účelem otrkání, ovšem, jak řečeno, tým jej moc nepodržel…………. . Po tajmu na uklidnění jsme pozornou hrou otočili zpět na 14:11 a dotlačili utkání k vítězství – 25:21 a 3:1.