4. dvojzápas - 8.11.2003 - Série s vedoucími týmy tabulky pokračuje

Soupeř : Litomyšl B venku

Sestava : Vojta N, Peggy B, Jarda Procházka B, Máca S, David Brázda S, Matěj U, libero Peťa Blange
Bohatý, ve druhém zápase místo Davida na smeči Martin Cvetler

Chyběli : Erik (?), Kuba (civilka a lanové centrum v Tanvaldě), Jirka (redaktorské povinnosti), Jarda
Peterka (bolavý loket - zánět či co), Míša Kovač (nutná cesta na Ukrajinu), Martin Jánský (zranění)

Průběh prvního utkání :
3:0 pro nás, 25:18, 25:18, 25:21. Zápasy od 11,00 máme rádi, je vždy výhodou, když jsou všichni hráči při zahájení zápasu již vzhůru. Byli jsme jasně lepší, dobře jsme přijímali a následně hráli středem, kde Jarda s Peggym točili, co se dalo. Z občasných problémů nás spolehlivě tahal na kůlu Máca a Matlas na univerzálu doslova dusil soupeřovy smečaře z hlavního kůlu. David hrál nenápadně, ale s postupujícím vývojem stále spolehlivěji a Litomyšl neměl odpověď. Vyrovnanější byl jen třetí set, který se zlomil až za stavu před dvacítkou, jinak jsme vedli často velkým rozdílem vždy od počátku. Darda.

Průběh druhého zápasu :
0:3 z našeho pohledu, sety asi 13:25, 14:25, 18:25. Velmi pěkný debakl, kdy jsme přes veškerou snahu dostali pěkně na prdel. Litomyšl vyměnil do tohoto utkání jednoho hráče, zlepšil podání a hrál zkušeně, vyrovnaně, prakticky bez chyb. My jsme naopak odešli na servisu, z čehož resultovaly rychlé útoky soupeře a naše problémy v obraně, a na příjmu, čímž byl náš útok středem odříznut a na kůlech jsme se neprosadili, protože se šlo vždy do dobrého dvojbloku a výsledkem byla chyba nebo stotamdvěstězpět. Domácí chytili slinu a hráli prostě dobře, my se nezvedli. Darda.

Ponaučení, bratři v trysku :
· druhá sada nových dresů (modrá barva) nebyla ve druhém zápase pokřtěna vůbec šťastně, bude nutno zjednat brzkou nápravu….. :o), trenýrky "dopadly" 1:1 :o)
· jak už to bývá - před sobotou bychom celkový výsledek 1:1 brali, ale zklamání převážilo……
· černý Kozel v restauraci na Bowling na Stromovce velmi příjemně překvapil. Dobře vychlazená kombinace nasládlejšího charakteru piva a krásného tmavého zabarvení nepotlačuje nadměrně chmelovost ani specifické charakteristiky velkopopovických produktů, jako jsou například říz a nezbytný stupeň hořkosti. Jedinou drobnou skvrnkou na kráse je pak pěna, která padá příliš rychle a přibližně od poloviny sklenice je už velmi slabá. Celkové hodnocení však jednoznačně na výbornou.

Vojtazde několik fotografií (autor: Peťa Dufková - jediná naše fanynka - přijela až z Brna!)

zpět | tisknout | komentovat

to nejlepší zde

"Výprask"
Něco o nás
O melouny boj
Dopis od Martina
aktuální tabulka
tabulky, rozis zapasů, odehrané zápasy
naši sponzoři
-----------------
volejbal jinde
-----------------
autoři
texty: vojta
vzhled: peggy